28 Mar Son Dakika Ünlüler Neden Pinnertest Yaptırıyor?

Yediğimiz ve sağlıklı olduğunu düşündüğümüz birçok besin, vücudumuzda olumsuz etkilere yol açıp, kilo verememe, obezite, mide bağırsak şikayetleri, deri ve cilt rahatsızlıkları başta olmak üzere bir çok rahatsızlığa yol açabiliyor.

 

İşte Gıda intoleransı testi PinnerTest bu noktada devreye giriyor ve vücudumuzuna zarar veren ve size kilo aldıran gıdaları öğrenmemizi sağlıyor.

Nasıl mı? Şöyle ki, parmak ucunuzdan alınan kan iki hafta süren kapsamlı labarotuvar analizi için yurt dışına gönderiliyor.

 

unluler-neden-pinnertest-yaptiriyor-825_7245_m

 

Birçok ünlü sanatçı PinnerTest’i yaptırıp memnuniyetlerini dile getiriyor…Murat Boz, Özge Özpirinçci, Elçin Sangu, Buğra Gülsoy ve Damla Sönmez,Aslı Enver,Ezgi Mola ,Erkan Petekkaya,Hande Ercel,Sinem Kobal ,Serkan Cayoglu gibi çok sayıda isim sosyal medya aracılığıyla Pinner Test yaptırdıklarını açıklayan ünlülerden. Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci test sonucunda susam, gluten, bal ve fındığa karşı intoleransı olduğunu söyledi ve yaşamını test sonuçlarına göre şekillendirdiğini açıkladı.PinnerTest i Türkiye’nin her yerinde yaptırmak mümkün.

 

Murat Boz Gıda İntoleransı Testi

 

1.Sosyal medya Birçok ünlünün sayfasında gördüğümüz Pinnertest nedir?

Pinner Test dünyanın en güvenilir Gıda intoleransı testidir .

2.Pinnertest nasıl yapılıyor?

PinnerTest parmak ucundan alınan kan ile vücudunuza zarar veren, sindirilemeyen yani intoleransınızın olduğu gıdaları tespit eden en gelişmiş test yöntemidir.

 

 

Kaynak : www.sondakika.com